FilmClub.cz – klub přátel z továrny na sny…
17Bře/080

MotM – Březen/Duben 2008

Vítám vás u prvního průkopnického dílu soutěže Movie of the Month. Téma tohoto Filmu měsíce jsem nepromýšlel zrovna chvilku a myslím si, že jsem vybral nakonec dobře. Mezi tématy byli například Velikonoce, Prázdniny, Alkohol nebo prostě Svátek. Ovšem 1. dubna je přeci apríl :) Tedy jakýsi den, kdy si máte z ostatních dělat srandu, klást na ně všelijaké vtipné nástrahy, spřádat kanadské žertíky, vymýšlet smyšlené historky, nebo jednoduše dělat ostatním nejrůznější naschvály. Tématem tohoto Velikonočního MotM je tedy:

Pravidla soutěže nejdete zde: Pravidla MOTM

Doplňující pravidla, která se týkají bezprostředně tohoto dílu, najdete v tomto článku. Soutěž probíhá od dnešního dne, tedy 17. Března 2008 až do 16. Dubna 2008.

Ve filmu se musí minimálně 1× ozvat slovo Apríl, mějte to na paměti a dejte na to dobrý pozor. Veškeré filmy budete potom posílat na místo blíže specifikované po domluvě po ICQ 333031588, e-mailu: Yiahimyr (at) centrum (tečka) cz nebo v nejzazším případě i po telefonu (v takovém případě si jej vyžádejte na jednom z kontaktů nebo si o něj napište na fóru).

K pravidlům je to vše, co se výhry týče, hraje se o dobré jméno a výherci bude udělena prestižní grafická ikona na webu a do pomyslného kamene vytesáno jméno :) Původně jsem chtěl do soutěže investovat i nějakou tu korunu, ale neudělal jsem to. Bude lepší to nechat na další kolo.

Přeji všem hodně zdaru při tvorbě filmů a především skvělou zábavu! Těším se na výsledky!

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.