FilmClub.cz – klub přátel z továrny na sny…
11Kvě/080

Historie projektu “Společné video – bankovka”

Jelikož jsem na novém fóru jeden z uživatelů, kteří byli i na tom starém, rozhodl jsem se napsat trochu něco o tomto projektu. Hlavně se zaměřím na historii projektu.

Píše se rok 2007 a na starém fóru se skupinka filmařů dohodla, že udělají společné video. Samotný projekt vlastně byl už dříve, ale poté, co se začalo točit druhé společné video (tuším hudební videoklipy), kdosi dal návrh na video #3. Návrhů na téma bylo hodně. Osobně si jich moc nepamatuju, ale základem bylo propojit jednotlivé části trochu více a vytvořit souvislý příběh. Někdo navrhnul téma "Telefonické šílenství", kde by nějaký člověk sháněl někoho jiného a ostatní by nějak pomáhali apod. Další návrh byla třeba "Potulná bankovka", která nakonec zvítězila.

Spočívalo to v tom, že lidé vlastně nějakým způsobem budou získávat padesátikorunu a zase o ni přicházet. Takhle by to udělala každá skupinka a nakonec by z toho byl souvislý filmeček.

Jenže staré fórum začalo "chátrat", admin přestal platit doménu (nebo bůhví co se stalo) a projekt i diskuze filmařů na nějaký ten měsíc ustala. Naštěstí jeden chlapík vytvořil nové fórum a jiný chlapík po nějaké době tento projekt obnovil. :)

Noví uživatelé, kteří na starém fóru nebyli, se s radostí do projektu zapojili a jeden si dokonce vzal organizaci na sebe.

Teď jenom doufejme, že všechno vyjde podle plánu a zapojí se co nejvíce skupin.

Tak Slimejši a Wajgle, článek hotov. :D

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Leave a comment

Zatím žádné trackbacky