FilmClub.cz – klub přátel z továrny na sny…
21Dub/120

Zlatý Disk 16MMCZ 2012 – 2. ročník odstartoval

Nominujte svůj nejlepší snímek, své nejlepší video či videoklip do 1. července 2012!

Ocenění Zlatý Disk 16mm.cz je čistě amatérská nekomerční nezisková soutěž pro amatérské filmaře. První ročník (promítání všech snímků na plátně, hodnocení) proběhl minulý rok v Ústí nad Labem. Výsledky si můžete najít na stránkách filmclub.cz. Rozdávají se celkem čtyři disky v každé ze dvou kategorií - 3 zlaté disky 1 stříbrný za krátký film a 3 zlaté a 1 stříbrný za hudební klip (pozn. cena Zlatý disk 16MMCZ a Hudební disk 16MMCZ)

Druhý ročník se bude konat nezávisle na poloze. Trojice porotců bude hodnotit každý snímek z hlediska několika oblastí (příběh, herecké výkony, zvuk, kamera, střih, hudba a celkový dojem).

Novinkou v tomto ročníku je tedy nová cena za hudební videoklip. Za celý rok se jich totiž urodila řada velmi zajímavých. Hodnocení bude udělováno formou veřejného hlasování.

oficiální stránky soutěže - http://zlatydisk.16mm.cz

organizátor soutěže - Ladislav Kovář

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.